Søg produkt

Produktgrupper:

Kontakt vores sælgere


Om E-mærket


Aktuelle tilbud


Stjerne-Nyheder Agromek!

Aftørring & Creme
Beklædning
Desinfektion
Diarrè bekæmpelse til kalve
Epoxymaling
Gulvprodukter
Handsker
Heste-produkter
Hånddesinfektion
Insekt og skadedyr
Kalk / kridt / mel / salt
Katte & hundefoder
Koste
Kvæg-produkter
Legetøj til grise
Løbehjul
Malinger + Skalcem malinger
Malke anlæg rengøring
MCP jern og fodertilskud
Mineraltilsætning til foder
Mink
Mælkeerstatning, fuldfoder & fodertilsætning
Nilfisk-Alto produkter
Rensning af vådfoderanlæg
Sikkerhed & førstehjælp
Skaffevarer
Spaltelukning
Sprinklervæske og kølevæske
Strøelse
Strømaskiner
Svineprodukter
Syrer
Sæbe og Soda
Sår og salve
Træpiller
Tørdesinfektion
Tågekanoner+medicinblander
Ukrudts- & plænemidler
Vanddesinfektion
Varmekanoner
Vaskerobotter
Vejsalt
Værktøj + Lysstofrør/LED rør
Økologi
Kundeservice & info

Bestillingsliste
Forside

SE også:

Hjemmesiden for Nordic Stald Kemi


http://hygiejnehans.blogspot.dk/

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Alle priser
er eksl. moms







Kontakt vores sælgere
>
Kontakt vores sælgere

KONTORPERSONALE!

Indehaver: Hans Erik Brink
tlf. 40148705.
Mail heb@nordicstaldkemi.dk

Bogholder: Helle Ladefoged Henningsen
tlf. 74848706.
Mail helle@nordicstaldkemi.dk



Telefonsælger i Sønderjylland:
Inga Mosegaard Rasmussen
tlf. 20578706.
Mail inga@nordicstaldkemi.dk

Side 1 af 1

Sorterer efter ProduktnavnPrisVare nr.Sidst redigeret


1.  Allan Mortensen
allan@nordicstaldkemi.dk tlf. 29278706
Sælger på Fyn. Ring og få et tilbud.
  
2.  Frank Schmidt
mail: frank@nordicstaldkemi.dk - tlf. 29638705
Sælger i Nordjylland
  
3.  Johannes W. Jakobsen
jw@nordicstaldkemi.dk - tlf. 24458705
Sælger i Vestjylland. Ring og få et tilbud.
  
4.  Kurt Callesen
kurt@nordicstaldkemi.dk TLF 20208705 - Specialist i kvæg
Sælger i Sønderjylland. Ring og få et tilbud.
  
5.  Martin Hvalsøe
martin@nordicstaldkemi.dk tlf. 60148799
Sælger i det østlige Jylland. Ring og få et tilbud
  
6.  Per Alan Olsen
pao@nordicstaldkemi.dk - tlf.20558705
Sælger på Sjæland. Ring og få et tilbud.
  
7.  Stig Kristensen
stig@nordicstaldkemi.dk - tlf. 28261350
Sælger i Nordjylland. Ring og få et tilbud.
  

Nordic Stald Kemi ApS  -  Industriparken 15, Skodborg  -  6630 Rødding
Tlf. +45 74 84 87 06/40 14 87 05  -  Fax. +45 74 84 81 80  -  E-mail: post@nordicstaldkemi.dk  -  CVR-nummer: 35484361